ראשי
פרופיל חברה
קטלוג מוצרים
חדשות ומבצעים
מאמרים
צור קשר
 
 חדשות ומבצעים
  למכירה מבקעת עצים  
  התקשרו אלינו לנייד: 052-2457874 אל זיו.  
   
  טכנולוגית חימום חדשה בארץ - 2008  
 
שיטת חימום בתנור פתיתי עץ [ PELLETS ] מאפשרת חימום בעץ בתנור יעודי שיודע להפעיל ולכבות את עצמו לפי תוכנית שקובע בעל הבית . לתנור יש ארובה קצרה (1.5 מ' ) שלא חייבת לעבור את כל גובה הבית או לצאת בגג , ניתן להוציאה מקיר חיצוני . קוטר הארובה 8 ס"מ.
שיטת החימום בתנור פתיתים כמעט שלא פולטת מזהמים לסביבה ונחשבת לשיטה הירוקה ביותר, השיטה כבשה את אירופה בעשור האחרון.
- אחזקת התנור פשוטה ביותר כמו כן יש למלא את המיכל בפתיתים [חומר הבערה] כל יומיים שלושה.
- ניתן למקמו בבתים משותפים ליד קיר חיצוני של הדירה .
- את הפתיתים ניתן לקבל בשקים ולאגור כמות בצורה נקייה ונוחה.
- החום נפלט מהתנור בעזרת מפוח שמפזר את החום ביעילות.
- התנור צורך חשמל כדי להפעיל את המערכות שלו - צריכת החשמל היא כמו של מנורה.
- תנור פתיתים יותר זול בהפעלה שוטפת מתנור נפט/סולר בעשרות אחוזים.
- מלבד החלון של תא הבערה דפנות התנור לא מתחממות , לכן ניתן למקמו סמוך לריהוט בבית.
 
       מאמרים
 
התק'נת קמין בבית המבוסס עצים
התק'נת קמין בבית המבוסס עצים

 

 

תמיד רצית להוסיף אח, קמין או תנור עץ לתוך הבית שלך אבל לא ידע, איך ללכת על זה? לפני שאתה מזמין התקנה אתה צריך להיות מודע לכך שיש הרבה תחזוקה שוטפת לאורך זמן.

 

אם יש לך מקום המתאים לתנור עצים מבחינה עיצובית בבית שלך אז אתה צריך לקחת בחשבון מספר כללים:

 

הכלל הראשון הנוגע  להתקנת קמין  בבית שלך היא לא לנסות להתקין  את זה בעצמך. חברה מקצועית תעשה את זה במחיר נוח ובצורה בטיחותית.

 

דבר שני: ביטוח.  הביטוח לא תמיד מוכן  לכסות שריפות שנגרמו על ידי תנור עץ ולכן רצוי לבדוק את זה. פעולה אחרת היא לבדוק את אחריות היצרנים.  האחריות עשוייה להיות לא בתוקף אם התנור לא הותקן באופן מקצועי.

 

דבר שלישי

 

אם קמין העצים מותקן על משטח עץ או דליק, חייבים לבנות משטח תמיכה לא דליק. הכיסוי של האזור צריך להיות מספיק כדי לכסות את התנור מתחת וגם כמה מטרים לפני זה. כמו כן את ההרחבה הקדמית מול תנור עץ צריך להיות עשוי חומר דליק לא חייב להאריך לפחות 40  סנטימטרים מלפנים ו 10 ס"מ על כל צד ובחלק האחורי של התנור.

קמין ביתי על בסיס נפט
קמין ביתי על בסיס נפט

האם ידעת כי כרבע מהעולם משתמש נפט על בסיס יומי? זהו המקור העיקרי שלהם של אור, חום ובישול. זה יכול להיות קשה, אבל לדמיין את החיים שלך ללא כל שירותי רשת. אין לך חשמל או גז טבעי ואין רשת לסגור על ידי כדי להתחבר. בתרחיש זה, מה אתה יכול לעשות?

מה עושים הרבה אנשים

זה לא יכול להיות נוח או כיף, אבל הרבה בעולם קם בחושך כדי להתכונן לעבודה. אין להם מקלחת חמה או אור. הם מתלבשים בחושך והולכים לישון אחרי שהשמש שוקעת.

לרוב האנשים האלה אין גישה לחינוך. הם בדרך כלל עבודה עבודה ידנית עבודות כל חייהם רק כדי לשרוד. לוח הזמנים של העבודה הוא שמש עד שמש. לעתים קרובות הם קרים בלילה ורבים קיצרו את אורך חייהם בשל תנאים קיצוניים.

הפתרון

בעיה חשובה אחת לפתור הוא מקבל את האנשים אור, חום ובישול. אלה שלושה פריטים הם החשובים ביותר להשכלה וחי ונוחות. למרות שרבע מהעולם משתמש במוצרי נפט, יש כל כך הרבה יותר כי אין להם שום אמצעי לשרוף נפט כי מכשירים יקרים מדי עבור תקציבים דלים שלהם. לכן חשוב לנו לעזור להם. תרומה קטנה אחת המשפחות האלה יכול להיות מספיק כדי לגרום להם מקור של אור, חום, מזון מבושל.

למה להשתמש נפט?

התשובה הקצרה היא כי נפט הוא הפתרון החסכוני ביותר. אנחנו מדברים על הרבה אנשים. מי יכול להרשות לעצמו לשלוח מיליארד אנשים הרבה כסף? כמעט כל עמי האומה למדו וקבלו כי נפט היא האפשרות הטובה ביותר שלהם. זה הכי יקר, הכי נוח, ועובד היטב.

ראשי | פרופיל חברה | צור קשר |